Alle rettigheter 2019 Vestvågøy kirkelige fellesråd

Lister til menighetsrådsvalg 2019


Her er listene for valg til menighetsrådene på Vestvågøy. Hvert sokn har en liste til menighetsrådsvalget. tilleggsstemmer for personer viktig for valget.

 

Borge menighetsråd, nominasjonskomiteens liste:

1.  Gry Anbeth Åland, 1969, Borgvågveien, døvetolk
2.  Hilmar Krogh Sivertsen, 1957, Pollveien, lærer
3.  Bjørg Hedvig Wolden, 1942, vikingveien, pensjonist
4.  Fred Sigurd Arne Walle, 1968, Haverringen, tømrer
5.  Eli Karin Sandnes, 1956, Skjerpenveien, pensjonist
6.  Lene-Mari Åland, 1979, Lauvdalen, vernepleier
7.  Magne-Viktor Monsen, 1954, Indre Steinfjordveien, lærer
8.  Anita Olsen Grimstad, 1973, Høvdingveien, servicemedarbeider
9.  Linda Taule Henningsen, 1975, Borgvågveien, helsefagarbeider
10. Bodil Fjelltun Hansen, 1953, Mærvollveien, kontormedarbeider
11. Kjell-Kåre Mekiassen, 1949, Hovdveien, pensjonist
12. Ingrid Evjen, 1954, Eggumsveien, lærer
13. Irene Ragnhild Nilsen, 1958, Li, aktivitør

Buksnes menighetsråd, nominasjonskomiteens liste:

1. Lise Haug, 1985, Kræmmervikveien - Ballstad, barnevernspedagog
2. Thomas Renè Kristensen, 1991, Buksnesveien - Gravdal, anleggsarbeider/sjåfør
3. Ellinor Sarah Løvdal, 1971, Rønsvoll - Leknes, lærer
4. Arve Hunnestad, 1970, Baldersvei - Leknes, lærer
5. Randi Fredriksen, 1958, Bekkefaret - Gravdal, butikkmedarbeider
6. Joseph Musembula Tete, 1967, Granliveien - Leknes, lærer
7. Anne Karin Wangsvik, 1962, Ballstadlandet - Ballstad, sykepleier
8. May Britt Bøe, 1962, Valberget - Leknes, SAS-purser
9. Marit Martinsen, 1972, Leknesveien - Leknes, ERP-analytiker Insula
10. Elin Johansen Voie, 1950 Høgåsveien - Leknes, pensjonist
11. Tove Elise Kristoffersen Fossen, 1963, Buksnesveien - Gravdal, assistent/fagarbeider

Hol menighetsråd, nominasjonskomiteens liste:

1.  Asbjørn Sjølie, 1955, Ramsvikveien, lensmann.
2.  Liv Harriet Berntzen, 1962, Ramsvikveien, lærer
3.  Ruben Skifjord, 1981, Fygleheia,  foretningsdrivende
4.  Monica Samland, 1973, Fygleheia, advokat
5.  Jonas Grav,1994,  Ramsvikveien, elektriker
6.  Anne Karine Statle, 1971, Mortsundveien, daglig leder
7.  Magne Johansen, 1944, Holsøyveien, pensjonist
8.  Lisa Marie Bjørnsdatter Buntz, 1987, Bergsdalsveien, fisker
9.  Cato Pettersen, 1981, Bergsdalsveien, snekker
10. Ann-Karin Skavhaug, 1958, Stormyra, lærer
11. Marianne Elisabet Kristiansdatter Finstad, 1968, Fygleveien, sosionom
12. Terje Hermod Wiik,1953,  Hagveien, bonde

Stamsund menighetsråd, nominasjonskomiteens liste:

1.  Øyvind Østeig, 1970, Hartvågveien, næringsdrivende
2.  Ellen Krüger, 1948, Aagård, pensjonist
3.  Marit Elise Krüger Enge, 1981, Aagård, hjemmeværende
4.  Finn Henrik Pettersen, 1951, Ringveien, daglig leder
5.  Jan-Robert Simonsen, 1991, J.M. Johansesvei, næringsdrivelde/helsefagarbeider
6.  Annveig Eliassen, 1963, Skybakken, hjemmeværende
7.  Jorunn Andersen, 1941, Steineveien, pensjonist
8.  Evy Helen Nicolaisen, 1939, Hagskarveien, pensjonist
9.  Nann-Kristin Lauritsen, 1959, Akebakken, assistent/servicemedarbeider
10. Randi Hennie Nilsen, 1947, Justavika, pensjonist
11. May-Britt Larsen, 1950, Valbergveien, næringsdrivende
12. Rolf Jørgen Johansen, 1952, Hellesjyveien, pensjonist

Valberg menighetsråd, nominasjonskomiteens liste:

1.  Helge Lars Vikjord, 1955, Valbergsveien, kantor
2.  Erik Mäkitaavola,  , Valbergsveien, konsulent
3.  Lill Heidi Jakobsen, 1958, Valbergsveien, laborant
4.  Evelyn Tone Knutsen, 1958, Valbergsveien, helsearbeider
5.  Åshild Inger Lise Benonisen, 1955, Valbergsveien, pensjonist
6.  Atle Vikjord,1953,  Valbergveien, maskinkjører
7.  Ann Vigdis Johansen, 1964, Torvhaugveien, renholder
8.  Anne-Marie Theodorsdatter, Valbergveien, pensjonist
9.  Annie Sofie Larsen, 1961, Valbergveien, gårdbruker

Tilbake