Konfirmasjons-gudstjenester 2021


Her er oversikt over konfirmanter og konfirmasjonsdatoer 2021 *

 

Foto: Von/Kirkerådet

 

Vi vil gjerne legge til rette slik at konfirmantene får en fin dag, selv om ikke alt kan bli helt som det pleier.

Tidspunktene er klare og vi legger inn navn på konfirmanter ettersom det blir avklart.

* Ut fra det vi vet i dag blir gjennomføring av konfirmasjonsgudstjenester slik i den enkelte kirke:

 

BORGE KIRKE
30. mai kl 11.00, er gjennomført

Vilde Annie Kristiansen
Silje Rist Børresen
Tina Larsen

29. august kl 10.30 og 13:00

Henning Bjerkli Kristoffersen
Jens Lund-Hansen
Maja Arntzen Sandersen
Peder Ellingsen Bøe
Noah Johann Elvebakken Andersen
Patrick Svendsen
Sverre Nikolai Liland
Caroline Straum
Amanda Josefine Berntsen Eltoft
Julie Agnethe Jimmysdatter Lian
Ola-Johannes Liland
Ragnar Kristiansen
Frida Botolfsen Westnes
Mats-Alvin Iversen
Caroline Jenssen Skulbru
Sigrid Jørgensen
Aurora Amalie Mikalsen Liland

 

 

BUKSNES  KIRKE
05. juni kl 11.00 er gjennomført
     Jonas Bøkenes, Ballstad
     Therese Linnea Gårder, Leknes
     Siri-Helen Sandholm Holand, Gravdal
     Sofie Lovise Martinsen, Leknes
     Catarina Pleym Laberg Olsen, Leknes
     Leif Elias Pedersen, Gravdal

05. juni kl 13.00 er gjennomført
     Selma Jentoft Bøe, Ballstad
     Lea Agnethe Holdahl, Ballstad
     Marte Elin Johanne Høyås, Ballstad
     Eline Løvdal, Leknes
     Lilja Jennie Sørgård, Gravdal
     Mille Sofie Waage-Risjord, Leknes

06. juni kl 11.00 er gjennomført
     Olivia Arntzen, Leknes
     Angelica Balmonte Balingit, Leknes
     Astrid Holsmo Bendiksen, Leknes
     Iver Berg, Leknes
     Silje Pettersen, Leknes  

06. juni kl 13.00 er gjennomført
     Asbjørn Davidsen, Leknes
     Roel-Johan Johansen, Gravdal
     Hannah Caroline Pettersen Johansen, Ballstad
     Katrina Pedersen Lorentzen, Gravdal
     Thea Louise Lorentzen, Ballstad
     Magnus Sjøen, Gravdal

 

11. september kl 11.00
     Osean Evensen- Fjerdingen, Gravdal
     Jone Leander Johansen, Ballstad
     Kristian Fillip Olufsen, Gravdal
     Carmen Hennie Ringvej, Leknes
     Sara Amalie Skulbru, Gravdal
     Eline Kristine Vian, Leknes

11. spetember kl 13.00
     Oliver Adolfsen, Ballstad
     Ludvig Fikseth, Ballstad
     Hanna-Andrea Grønhaug- Kleppe, Leknes
     Ingeborg Mide, Ballstad
     Andrea Reppe Salomonsen, Leknes
     Mia Mengsu Smedsund Steira, Gravdal

12. september kl 11.00
     Anders Hansen, Leknes
     Sivert Hanssen, Gravdal
     Amalie Konstanse Ofstad, Gravdal
     Johannes Krogh Olsen, Leknes
     Gabriel Sørensen, Ballstad
     Joakim Rinde Vingås, Gravdal

12. september kl 13.00
     Vegard Wangsvik Fredriksen, Ballstad
     Astrid Holand, Leknes
     Johanne Holand, Leknes
     Linnéa Johansen, Ballstad
     Christen Sparbo Kristensen, Ballstad
      Ida Marie Olsen, Gravdal
      Elias Flaaten Pettersen, Ballstad

 

STAMSUND KIRKE
05. september kl 11.00 eventuelt 13.00
     Madelen Andersen
     David Amandus Bruun
     Stine Marie Markussen Eliassen
     Mathea Kristianna Sunde Grav
     Mathea Tanushree Mikkelsen
     Elise Kristin Grønbech Saupstad
     Sivert Simonsen
     Amanda Meisingset Toften
 

 

HOL KIRKE, er gjennomført 
22. mai kl 11.00
     Amund Liland Johansen
     Leander Iversen Mosseng

22. mai kl 13.00
     Gabriel Grande Andersen
     Adrian Straum Johansen

23. mai kl 11.00
      Frida Elsa Anita Johansson
      Thobias Skulbru

23. mai kl 13.00
      Antoinette Johansen
      Alexandra Angelica Larsen



VALBERG KIRKE, er gjennomført
24. mai kl 11.00
     Johanne Tjønndal

 

 

 

 

Tilbake

Del